לוגו עם כיתוב Google Plus Facebook Pinterest twitter instagram

האורות
נדלקים

תערוכות, ימי עיון וכנסים, טיולים ומסיבות

לפגישת יעוץ והרשמה
אין ארועים קרובים. מבטיחים לעדכן בקרוב...
 1. 04 Nov כ"ו חשון

  סטארטאת פלוס

  מאות נשים חרדיות מעצבות, יזמות ויוצרות השתתפו באירוע נדיר שנערך במתחם החדשנות ‘אמפרסנד’ בשיתוף ‘סיעור מוחות’. באירוע נכחו אלי בוגדן, ראש צוות בקרת תוכן בחברת FIVERR, אביגיל שקוביצקי, רואת חשבון ויועצת עסקית, אברהם מאי, מנהל השיווק והדר בר, מעצבת ומנהלת קריאייטיב במשרד הפרסום OPEN

  מגדל קונקורד בני ברק 17:30-22:00

  במסגרת האירוע נחשפה התוכנית השאפתנית 'לובי ליוצרות', שתעניק ליוצרות חרדיות מתחם עבודה מיוחד שבו תוכלנה לקבל סדנאות מקצועיות קבועות, ליווי אישי של מנטורים מובילים במגוון ענפים בתעשיית העיצוב והטבות נוספות.

 2. 12 Nov ל' חשון

  יום עיון איור דיגיטלי

  סניף בני ברק 19:00-22:00

  הערב הזה לא הפסקנו לצחוק!
  אז ביום חמישי הזה כ-80 נשים באו ליום של FUN DIGITALI בבית הספר סיעור מוחות
  גולת הכותרת היתה האטרקציה שליוותה את האירוע אפרת - קריקטוריסית
  מבית "אפרת ודיאגו קריקטורות" היא איירה לכל משתתפת קריקטורה הכי מגניבה של הפנים שלה.

 3. 14 Jun כ' סיון

  קפה וארכיטקטורה

  פיצו קדם האדריכל האגדי היה כאן קהילת המעצבות של סיעור מוחות התכנסה בפעם השלישית למפגש של קפה וארכיטקטורה.

  סניף ירושלים 19:00-22:00

  האוירה היתה מחשמלת ומקצועית. מאות המשתתפות שמעו, הקשיבו, פטפטו, אכלו, יצרו קשרים, החליפו רשמים הרגישו שייכות בבית המעוצב, החם והמקצועי של סיעור מוחות.
  פיצו קדם נתן הסברים מאלפים על הפרויקטים האגדיים שלו, גיא בן דור - אלוף ההדמיות, נימרוד מדמוני - מפקח בניה של הפרויקטים הגדולים בארץ, בנג'מן הרשטיין - אדריכל התאורה שעובד בשת"פ עם פיצו קדם, חברות בלורן, נגב, קליל, דורי קמחי תאורה, כולם מרצים בקורסי השידרוג, הציגו חידושים, טכניקות, טרנדים וחילקו חבילות שי הכוללות קטלוגים עדכניים ומתנות יקרות ערך.

 4. 12 Apr ד' ניסן

  על כוס קפה ערב קפה ועיסקה

  על כוס קפה ערב קפה ועיסקה

  סניף ירושלים 19:00-22:00

  על כוס קפה ערב קפה ועיסקה

 5. 05 Dec י"ז כסלו

  קפה ועיסקה

  סניף ירושלים 19:00-22:00

 6. 11 Dec כ"ג כסלו

  השקת קורס דיגיטל

  עשרות נשים  השתתפו בערב השקת תכניות הדיגיטל  אשר יתקיימו במימון מלא  של שגרירות ארה"ב - תכנית מפי, בשיתוף מט"י ירושלים  ומרכז כיוון בביה"ס  למקצועות המדיה 'סיעור מוחות'

  מרכז כיוון ירושלים 18:30-21:00

  הקורסים יאפשרו התמקצעות במרחב הדיגיטלי תוך קיום סטאז' ייחודי ובמימון מלא למתאימות. עשרות נשים  השתתפו בכנס מיוחד שנערך לקראת פתיחת הקורס ללימודי המרחב הדיגיטלי בבית הספר 'סיעור מוחות' שהינה החממה המקצועית ובשיתוף פעולה של גורמים מקצועיים שהתאגדו לפרויקט.  
  הקורס שייפתח בקרוב בבית הספר למקצועות העיצוב והתקשורת 'סיעור מוחות' יהיה ייחודי בכך שמלבד הלימודים התיאורטיים, יתקיים  סטאז' מעשי.  בסיומו של הקורס תתקיים פעילות להשמה והשתלבות בשוק העבודה. לקורס שותפים שגרירות ארה"ב – תכנית מפי, מט"י ירושלים ומרכז כיוון.
  בשל הרצון לאפשר גמישות למשתתפות ייפתחו תוכניות בשעות הבוקר והערב. הקורס קיבל את ברכתו של אחד מחשובי הרבנים כאשר הבוגרות זוכות לסביבת עבודה מקצועית אשר לא מתפשרת על הרוחניות כאשר הלימודים מתקיימים באמצעות האינטרנט המסונן של 'נטפרי'.

 7. 04 Dec ט"ז כסלו

  סיור SNOWBALL

  סיור SNOWBALL

  אולפני snowball תל אביב 9:00-12:00

  סיור SNOWBALL

 8. 28 Mar א' ניסן

  אירוע ההשקה של דיסני

   טובי עולם האנימציה נכחו באירוע

  סניף ירושלים 19:00-22:00

  שיתוף פעולה מרשים בין בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' לבין אולפני "סנובול" אולפני אנימציה הגדולים בארץ המייצגים את תאגיד האנימציה הענק 'דיסני' שמוביל את תעשיית האנימציה בעולם, במסגרת פעילות ''החממה המקצועית'' של סיעור מוחות שהוקמה לצורך מציאת פתרונות תעסוקה לנשים חרדיות.
  במסגרת שיתוף הפעולה יוכשרו התלמידות להשתלב בשלוחה הישראלית באולפני סנובול בירושליםָ*משרד הכלכלה, מרכז כיוון, עמותת תמך והרשות לפיתוח ירושלים שותפים לפרויקט – דבר המאפשר מלגות ענק ומשמעותיות לתלמידות* הקורס והעבודה יהיו בפיקוח רוחני

 9. 20 Aug ט' אלול

  STARTAT

  באירוע נכחו מומחים בפיתוח חשיבה יצירתית שהעבירו הרצאות בסגנון טד ובאיכויות גבוהות

  בנייני האומה 15:00-22:30

  אלף וחמש מאות המשתתפות שהגיעו לאירוע הקריאייטיבי של 'סיעור מוחות' בשיתוף עיריית ירושלים, יצאו ממנו בראש חדש. הרבה יותר חושב, הרבה יותר מבריק, הרבה יותר יצירתי לא שפכו שם פוליש; שפכו שם אתגרי חשיבה, והרבה
  "מרתון מוחות קריאייטיבי" הוגדר האירוע הזה, וזה אכן מה שהוא היה: מרתון שכלל הרצאות טד מרוכזות ומרתקות, מידע חדשני, אתגרי חשיבה מהנים ומתח שהובילו את כל המשתתפות לחשיבה מחודשת על נושא היצירתיות. ההרצאות העניקו כלים ליצירתיות פורצת דרך.
  ד"ר אייל דורון הציג דוגמאות לטיפול רגשי בילדים באופן יצירתי. אורית וולף סיפרה על הניצחונות בתחרויות נגינה עולמיות על ידי יצירתיות. אייל גריבי סיפר כיצד ניצח בתחרויות עולמיות של אורגימי ממתכת ואיך בעזרת יצירתיות מכוונת עבר מקריירה של סגן אלוף לקריירה של אמן בינלאומי.
  כפיר דמרי שיתף את הקהל בתחרות הנדירה שבה הוא משתתף ולוקח חלק פעיל ומהפכני. SpaceIL היא הקבוצה הישראלית היחידה שמשתתפת בתחרות הבינלאומית של המרוץ לירח.
  את האירוע ליווה מופע חדשני וסוחף עם האחיות כליפא בשילוב תזמורת חיה על הבמה ומסכי ענק.

 10. 30 Jun י"ז תמוז

  השקת אירוע STARTAT

  בכירים בתחום הפרסום והקרייאטיב התכנסו לרגל השקת 'מועדון קריאייטיב' בראשות בית הספר 'סיעור מוחות'

  מלון אוריינט ירושלים 17:30-22:00

  כינוס מיוחד של צמרת אנשי הקריאייטיב התכנסו לרגל הקמת מועדון הקריאייטיב במגזר החרדי * בהשקת המועדון  עם אנשי המקצוע דנו הנוכחים על חשיבות עולם הקריאייטיב המשווע לאנשי מקצוע יצירתיים
  במהלך הערב דובר על חשיבות טיפוח תחום זה ועד כמה נצרך לכל אדם בכל שלב בחיים. בכנס השתתפו אייל גור, מ. שטרן בעלת המשרד פרסום מימד ואשת קריאייטיב יצירתית, מ. כץ אשת קריאייטיב ממשרד הפרסום תוצאות, ש. חריטן בעלים של המשרד צבעים בתקשורת, י. קפלן מעולם התוכן והדיגיטל ועוד.
  חשיבות רבה יש להקמת מועדון זה, כמי שנותנים מקום של כבוד ומחוללים מהפכה בתחום של יצירתיות ומפתחים את עולם הפרסום והקריאייטיב במגזר החרדי. במסגרת המועדון העלו רעיונות איך להמשיך ולהרחיב את הטיפול והפיתוח בתחום היצירתיות ולטפל בפנדורה המוחבאת במח השמאלי שלנו."הציבור החרדי שאוהב קריאייטיב, ובשנינותו מבין בה, עומד להיכנס לעולם הקריאייטיב בדרך הראשית, ללמוד טכניקות מקצועיות ולעודד יצירתיות בכל תחומי החיים"
  "אין ספק שבקיץ הזה עולם הקריאייטיב יקבל הרבה פוקוס ובמה" אומרת מנהלת בית הספר ומוסיפה "אני מזמינה את הנשים להמשיך להתעדכן לקראת הפעילויות שבית הספר סיעור מוחות יעשה בקיץ הקרוב
   

 1. 28 Jun ט"ו תמוז

  לילה בניקבה

  טיול מפנק כמיטב המסורת של סיעור מוחות

  הניקרות, ראש הנקרה 0:00-20:00

  סיור בניקרות בראש הניקרה, חויה קולינרית עשירה מוזיק. אורות וריקודים באוירה קלילה וחמה טיפוס על הר מירון לאור ירח ותפילה על קבר הרשב״י אטרקציה רטובה ומקפיצה ׳אקווה כיף׳ וארוחת בוקר בכינרת.

 2. 12 Mar י"ד אדר

  מסיבת פורים

  מסיבת פורים 20:00-22:30

 3. 21 Jul ט"ו תמוז

  לילה קסום

  טיול קסום

  טיול בצפון 0:00-8:00

  מסלול לאור ירח,חוויה קולינרית,קוקטייל על הכינרת,שירה והרקדה סוחפת עם האחיות כליפא, שעה של הומור ומסך, אטרקציה רטובה ומקפיצה בעלות השחר, קפה של בוקר

 4. 05 Jul כ"ט סיון

  טיול תשע״ב

  טיול תשע״ב

  טיול בצפון 0:00-8:00

 5. 16 Jul ט' אב

  טיול תשע״א

  טיול תש״עא

  טיול בצפון 0:00-8:00

  טיול תש״עא

 6. 11 Jul כ"א תמוז

  טיול תש״ע

  טיול תש״ע

  טיול בצפון 0:00-20:00

  טיול תש״ע

 1. 16 Jun כ"ט סיון

  קורס אפיון ועיצוב אתרים הגשות

  במעמד ההגשה נכחו טובי עולם העיצוב וחויית משתמש.

  סניף ירושלים 19:00-22:00

  יישומונים מהפכניים תוכנתו ע"י תלמידות קורס UI\UX בבית הספר 'סיעור מוחות' במעמד ההגשה נכחו בכירים מר און דידוס מנכ"ל האקדמיה, ניר נבות יו"ר אגודת הגרפיקאים, נתנאל קוסובסקי ארטדיירקטור ומנהל מקצועי של הקורס שהפליאו את היכולות הגבוהות של התלמידות עשרות יוזמות ייחודיות שצפויות לחולל מהפכה בתחומן, הוצגו ע"י תלמידות בקורס חווית משתמש של בית הספר 'סיעור מוחות' בשיתוף עם 'נטקרפט אקדמי'.
  במהלך ההגשות הוצגו ע"י התלמידות 60 פרויקטים למגוון מערכות שימושיות ובהם: זימון תורים לטיפת חלב, מתכונים, הזמנת בעלי מקצוע, עיצוב הבית, רפואה, היסטוריה ועוד.
  סגל ההוראה של הקורס היה מוקסם מהפרויקטים המרשימים שהוצגו ואמרו: "הגענו לקו הסיום עם כמות אדירה של פרויקטים איכותיים שבהחלט שמרו על הרף הגבוה. זו עדות חזותית מרשימה למידת ההשקעה ומוסר העבודה הגבוה שהפגנתן לאורך כל הקורס. כמות הכישרון והפוטנציאל האדיר שבכל אחת מהתלמידות מדהימה אותנו. יש כאן דרייב גבוה שאין באף מקום אחר" ציינו בהתפעלות.
  מנהלת בית הספר הביעה אף היא סיפוק רב לנוכח התוצאות ואמרה: "לתלמידות הקורס יש השמה של 100% בעולם התעסוקה. אנחנו נתקלים כל הזמן בבקשות מצד מעסיקים נוספים המבקשים לקלוט בוגרות של הקורס החדשני הזה, ובמקביל אחוזים ניכרים מהבוגרות הקימו חברות ומעסיקות בעצמן בוגרות אחרות של הקורס. זה גלגל מדהים שאנו גאים בו ומביטים עליו בסיפוק רב".

 2. 05 Sep ב' אלול

  הגשת פרוייקט קורס פרסום

  הגשת פרוייקט קורס פרסום

  סניף ירושלים 19:00-22:30

  הגשת פרוייקט קורס פרסום

  בהשתתפות צוות בוחנים ממשרדי הפירסום עמיחי עשהאל, יהודית יפרח מנכלי״ת מותג בפירסום ומנכלי״ת תוצאות אפקטיביות

 3. 05 Dec ה' כסלו

  הגשת פרוייקטים עיצוב ותקשורת חזותית תשע״ו

  הגשת פרוייקטים עיצוב ותקשורת חזותית תשע״ו

  סניף ירושלים 19:00-22:00

  הגשת פרוייקטים עיצוב ותקשורת חזותית תשע״ו

 4. 12 Jun כ"ט סיון

  קורס דיגיטל

  קורס דיגיטל

  מרכז כיוון ירושלים 20:00-22:30

 5. 18 Jul ו' אב

  סערה על גלגלים

  לפרויקט נרתמו תלמידות קורס פרסום מיתוג וקריאייטיב

  סניף בני ברק 19:30-22:30

  שיצאו למסע מעמיק של הבנת קהל המשתמשים בכלי. במסגרת התחקיר שוחחו התלמידות עם נהגי אמבולנסים, צפייה במשתמשים ברכיבה, דיבור עם רוכבים, ביקור בחנויות לממכר הכלי ועוד, כל זאת על מנת להבין את ריבוי התאונות.

  לאחר תהליך הפיצוח הממושך הגישו התלמידות 70 כרזות מתוחכמות מלאות קריאייטיב. הכרזות נגעו במכלול גדול והקיפו את הנושא על היבטיו השונים. הפרויקט כולו נעשה בשיתוף עמותת אור ירוק שהייתה חלק בלתי נפרד מהתהליך ובסיומו הביעו ראשיו התפעלות רבה מהחשיבה, האסטרטגיה והפיצוח שלא מבייש שום משרד פרסום.

  באירוע ההשקה נכחו צוות שופטים, ביניהם: צביקה באר מנהל פרסום ודיגיטל בעמותת אור ירוק, מוטי רובינשטיין פאשקעוויל, הרב מיכאל קקון חבר מועצת עיריית בני ברק, גב' ציפורה אורלנצ'יק מנהלת מחלקת תחבורה ובטיחות בדרכים בעיריית בני ברק ונעמה גיבורי קולסקו דוברת עמותת אור ירוק.

 6. 11 Feb כ"ו שבט

  ערימה של ספרים

  תערוכת גמר קורס מכינה ותקשורת חזותית

  בית הנסן גדליהו אלון 14, ירושלים. 13:00-22:00

  250 כריכות ספרים מלאות חיים וצבע. סדרות של שפה חזותית מהודקת שעוצבו בקפידה ע"י תלמידות המכינה לתקשורת חזותית. בסיום השנה הראשונה הוצגו בבית הנסן המקום הירושלמי האותנטי שמהווה חממה לאומנות. קריאות התפעלות נשמעו מכל המבקרים. הספרים עסקו בדמיון, בהסטוריה, בהומור, בפילוסופיה, ביהדות בחינוך ואפילו סדרה מרהיבה על אחרית הימים. התוצאות המגוונות מראות על תהליך עמוק ומחקר מקיף וחכם שקדם לבחירת השפה העיצובית.
  הבחירות מרהיבות וכולם עדכניות וטרנדיות וכוללים גימורים ברמה הכי גבוהה שיש. ההגשה על פורמטים ענקיים עוררה השתאות ויצרה אוירה של תערוכה בסטנדרט גבוה במיוחד.

  בתערוכה בחנו מאיר אשל, אייל גור, ועמיחי עשאהל וכולם דיברו על מוצרי מדף מוצרים שכבר עכשיו בתום שנת לימודים אחת ייראו מושלם על המדף גם מבחינת המסר הרעיון וגם השפה העיצובית שמביעה את המסר באסטטיקה ובהגשה מזמינה. בסיעור מוחות לומדים לחשוב, לחקור, לחשוב - ואז לעצב נכון. ועובדה זה מוכר!

 7. 25 Oct ה' חשון

  אדם בנוף מלאכתו קורס צילום

  הגשות גמר קורס צילום

  סניף בני ברק 19:00-22:00

  מוזמנים לצפות בסדרת תצלומים המספרים את סיפורו של איש מקצוע או בעל מלאכה שאת מרב עבודתו הוא עושה בעשר אצבעות (בלי דיגיטליות ובלי אינטרנט...) ושכיחותו הופכת להיות נדירה בנוף העירוני - לדוגמה, נגר, סנדלר, רפד, קצב, מכוון פסנתרים, חייט, סופר סתם, אופה, מוכר דברי סידקית, וכדומה.

 8. 27 Aug ה' אלול

  זה לא חלום קורס אנימציה מתקדם

  טקס הגשות חגיגי של סמסטר ב' של קורס אנימציה ותלת מימד הראשון מסוגו בארץ - הכניסה חופשית

  סניף ירושלים 9:30-13:30

  הצלחה מטאורית

  ~ ככה אנחנו מסכמים את המיזם המדהים הזה ~

  טקס ההגשות שהתקיים אתמול היה מרגש במיוחד לחברה החרדית ולתעשייה העולמית. זה היה מדהים לראות איך נשים חרדיות משתלבות בתעשיית האנימציה הגדולה בעולם!

  בטקס הגשות חגיגי של קורס אנימציה תלת ממד סמסטר ב' שהגישו קבוצת הנשים הנבחרות לקראת ההשמה באולפני Snowball שמפיקים את סרטי דיסני בישראל.
  המעסיק - מנ"כל אולפני סנובול מר יוני כהן הביע את התפעלותו מהממוצע הגבוהה של הבנות וציין שיש 95% אחוזי הצלחה שזהו עתיד תעסוקתי מבטיח לבנות הקבוצה.
  בין אורחות הכבוד נכחה הגב' גלית והבה שאשו ראשת מנהל התרבות במשרד התרבות שליחת שרת התרבות הגב' Miri Regev מירי רגב אשר תורמת רבות ומחוללת מהפך תרבותי מתוך הבנה עמוקה בצרכי הציבור.
  בדבריה ציינה שהיה חלל גדול ביצירה בישראל של נשים חרדיות -והשרה מירי רגב עושה רבות כדי למלא את החלל הזה ולקדם נשים בתרבות בכלל. המיזם הזה הוא פעולה מאד מרשימה ומיוחדת ומבורכת שמכניסה את הנשים החרדיות לאומנות הגבוהה והנחשבת בישראל.
  פיני עזרא חבר מועצת עיריית ירושלים: "נרגש להיות בטקס, מי האמין לפני כמה שנים שאולפני Snowball יפנו למגזר החרדי ויהיו מאות נרשמות למיזם ומתוכם יסוננו 30 תלמידות"
  "מדובר בפריצת דרך משמעותית במגזר החרדי. כיום מאמינים בכישרון המבורך ומכירים בתרומתם המבורכת לציבוריות הישראלית ולכלכלה. העבודות שהבנות הגישו כאן היום לא נופלות מעבודות בינלאומיות, החכמה, המקצועיות, התבונה".

  וכל זה תודות לשותפים הנאמנים למיזם: עמותת Temech, מרכז כיוון, הרל"י, אגף תרבות ואמנויות עיריית ירושלים. תודה לאולפני Snowball שמאמינים בכח ובמקצועיות של בית הספר.

 9. 20 Jul כ"ו תמוז

  קורס אנימציה שנה א'

  סניף ירושלים 16:00-22:00

 10. 18 Jul כ"ד תמוז

  קורס עיצוב ואדריכלות פנים סמסטר ד'

  סניף ירושלים 16:00-22:00

 1. 04 Sep א' אלול

  אירוע זקא בחירת הכרזה המנצחת

  נבחרה הכרזה המנצחת בתערוכת בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' באירוע זק"א ת"א

  כפר המכביה ר״ג 18:00-22:00

  חברי ועדת השיפוט שהורכבו ממנהלי זק"א ת"א ואנשי שיווק ואסטרטגיה בחרו את הכרזה המנצחת מבין כ-100 הכרזות ששיגרו תלמידות בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' לתערוכה מרתקת שהוצגה באירוע ההוקרה לזק"א ת"א * הכרזה שנבחרה: "כשהחיים מתנפצים יש מי שאוסף את השברים"
  את הכרזה עיצבה והכינה הגב' ש. זכריהו בוגרת בית הספר ובעלת סטודיו "טופ". חברי צוות השופטים הורכבו מראשי זק"א ת"א ומנהלי שיווק ואסטרטגיה. בשופטים: הרב צבי חסיד מנכ"ל זק"א ת"א, חיים נוגלבלט מפקד זק"א ת"א, הגב' מ. קידר מנהלת שיווק מגזר חרדי בקופ"ח מאוחדת והאסטרטגית ואשת יחסי הציבור הגב' א. שווירץ.
  מנכ"ל זק"א ת"א הנוכחים ציינו לשבח את פעילות תלמידות בית הספר לעיצוב ותקשורת סיעור מוחות שטרחו ועמלו על יצירת התערוכה המרתקת.

 2. 19 Apr י"א ניסן

  השקת זקא

  כמאה כרזות קריאייטיביות מבית "סעור מוחות" הוצגו באירוע ההוקרה לזק"א תל אביב.

  מקום אחר 16:00-22:00

  לרגל אירוע ההוקרה למתנדבי זק"א תל אביב לרגל 20 שנות התנדבות, שנערך בכפר המכביה שיגרו תלמידות ׳סיעור מוחות׳ כרזות קריאטיביות מעוטרות הנושאות את אופי הארגון. הכרזות שביטאו את עבודת הקודש של מתנדבי זק"א תל אביב.
  שרים ואישי ציבור שיבחו את היוזמה. בתערוכה מיוחדת שהוצגה בכניסה למעמד ההוקרה ״יוצרים חיים" – הוצגו כ-100 כרזות שעוצבו ותוכננו קריאטיבית בידי תלמידות 'סיעור מוחות'.
  מתנדבי הארגון הודו נרגשות לתלמידות בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' על הזמן הרב אותו השקיעו ביצירת הכרזות שהדגישו בצורה קריאטיבית את מסרי הארגון כשהם מפליאים את היכולת הקריאטיבית המקצועית של התלמידות שהצליחו לבטא את ערכי הארגון בצורה קריאטיבית וגרפית.

 3. 24 Nov י"ב כסלו

  השקת קורס אפיון ועיצוב אתרים

  באירוע נכחו

  סניף ירושלים 18:00-20:00

  השקת קורס אפיון ועיצוב אתרים

 4. 02 Nov י"ג חשון

  ביקור ראש עיריית ירושלים מר ניר ברקת בסיעור מוחות

  ראש עיריית ירושלים ניר ברקת קיים סיור ממושך בסניף ירושלים בקורס אנימציה והביע את התרשמותו הרבה ממקצועיות בית הספר

  סניף ירושלים 14:00-15:30

  ביקורו של ראש העיר בא לאחר שיזם את שיתוף הפעולה הייחודי בין אולפני 'סנובול' המייצגים את תאגיד הענק דיסני לבין בית הספר 'סיעור מוחות'.

  בדבריו הוא אמר: "המקום הזה מרגש אותי. לראות עשרות נשים חרדיות שמתפרנסות בכבוד ומתקדמות זו בשורה! לתלמידות אני אומר, אתן לא מתעסקות בעוד עבודה ופרנסה, אלא במשהו שונה וייחודי. אתן חייבות להצליח כי אחריכם יגיעו עוד עשרות בנות מוצלחות, ואילו להנהלה אני אומר שאנחנו חלק מהפרויקט הזה, ואני מנחה את כל הצוותים לשבת ולראות איך מרחיבים את שיתוף הפעולה אתכם. זה מביא בשורה חדשה לעיר. יושבים פה גם נציגי תמך, הרל״י, כיוון וסנובול ואנו יכולים לסייע לקדם מהלכים עם משרדי הממשלה וליזום גם כניסות לתחומים נוספים יחד אתכם". ראש העיר הוסיף ואמר: "יש אתגר חשוב והוא ההשמה ויש בהחלט חשיבות רבה ליצור רשת ביטחון ולפעול שכל התלמידות יועסקו עם סיום לימודיהן".

  הגב' מרים שרביט מנהלת בית הספר אמרה "בקורס הזה המשותף עם סנובול יש אפס אחוזי נשירה וזה מוכיח על ההצלחה הגדולה. אני כמובן רוצה להודות במיוחד לתמך שמסייעת מאד וכך גם להרל"י ולכיוון. עד עתה עברו התלמידות את 2 הגשרים הראשונים גשר הגיוס וגשר הלימודים וכרגע אנחנו עומדים בפני הגשר האחרון והמכריע גשר ההשמה וכאן ראש העיר וכל השותפים הנכבדים מוזמנים לעזור לנו ליצור רשת ביטחון בחדשי ההשמה הראשונים ע"מ לאפשר קליטה נאותה של התלמידות באולפני סנובול"

  כל המשתתפים באירוע, מהעירייה ומהרל"י ירושלים נענו והבטיחו להמשיך ולסייע גם בגשר ההשמה.

 5. 13 Sep כ"ב אלול

  מיצג טיפוגרפי אומנותי אירוע תפילת חנה בשילה הקדומה

  תלמידות 'סיעור מוחות' הציגו מיצג אומנתי רוחני בערב סליחות והתעוררות לנשים באתר שילה הקדומה

  שילה הקדומה 18:00-22:00

  גם בערב סליחות תלמידות סיעור מוחות היו חלק מערב התעוררות שנשא אופי מיוחד עם ניחוח היסטורי. במקום בו נשאה חנה את תפילתה הציגו תלמידות 'סיעור מוחות' מיצג בנושא תפילת חנה לנשים במהלך ערב סליחות והתעוררות שכלל שלל פעילויות לחיזוק והתעוררות לקראת ראש השנה מאות נשים השתתפו באירוע סליחות גדול לקראת ראש השנה באתר שילה הקדומה והתפללו ברגש רב במקום תפילת חנה.

  במהלך ערב הסליחות המיוחד והמרומם צפו הנשים במיצג אומנותי מיוחד אותו הציגו תלמידות קורס עיצוב ותקשורת חזותית במסגרת לימודי טיפוגרפיה בבית הספר 'סיעור מוחות'.

  המיצג המחיש את תפילת חנה באמצעים וויזואלים ובתאורה מיוחדת. את המיצג הכינו עשרות תלמידות 'סיעור מוחות' שהכינו כרזות מיוחדת למיצג. בנוסף לכך הוצגו באירוע סרטונים טיפוגרפיים שאף הם התעסקו בתפילת חנה ובאירועי חנה והנביא שמואל. המיצג הופיע בשטח האותנטי הפתוח שבו התקיימה תפילת חנה, ולוותה בתאורה דרמטית - דבר אשר הוסיף מימד אומנותי ויזואלי לאירוע ההתעוררות הגדול.

  המיצג הציג פירושים ומקורות לתפילת חנה לנשים ושילבו אומנות ורוחניות. על מנת להפיק את המיצג המיוחד, קיימו תלמידות 'סיעור מוחות' סיור מקדים באתר שילה הקדומה על מנת לקבל את ההשראה הנדרשת לעבודת האמנות. התלמידות התעמקו במהלך הכנת העבודות בתפילת חנה על שלל המפרשים והאזינו להרצאה בנושא תפילת חנה.

  התלמידות הצעירות תרמו מהידע המקצועי והמדהים אותו הן רוכשות בסיעור מוחות ונתרמו מהעיסוק המדהים בכל הקשור לשילה הקדומה ולתפילת חנה.

את מוזמנת להצטרף להצלחה

לפגישת ייעוץ מלאי את פרטיך ואנו נחזור אליך:)